Co, jak a proč?

4. prosince 2009 v 12:30 |  moje výrobky popis
Typ mých výrobků většinou vychází z nedostatku. Znáte to asi také. Máte skvělý nápad. Skvěle vymyšlený originální dárek, nebo představu. Ať už jde o šaty svatební nebo na ples, o dresy na taneční vystoupení, o šperky (dřevěné, z drátků, z kokosové skořápky), oblečky pro psa, srandičku na rozlučku, bytové doplňky… prostě cokoliv. Začnete to shánět a zjistíte, že i když by jste byli ochotní zaplatit téměř jakoukoliv cenu, není možné váš nápad zrealizovat.
Nebo naopak, potřebujete něco na jedno použití. Potřebujete, aby to bylo efektní a na pohled skvěle vypadající, ale nepotřebujete zrovna nejkvalitnější materiál. Za to by jste ale rádi rozumnou cenu. Mě osobně vždy vytočí prodavači, co na mě koukají s takovou dávkou opovržení že by to porazilo i slona jen pro to, že se mi za kostým čarodějnice nechce dát měsíční výplata. Co na tom že je ze super materiálu a bude se v mojí rodině dědit stovky let, protože je prostě nezničitelný…:O)
Většinou po hodinách strávených běháním po městě a snášením těchto prodavačů, nebo hledáním na internetu, skončím v knikupectví , kde si koupím nějakou "chytrou knížku". Nejsem líná si přečíst návod a vyzkoušet cokoliv je třeba. Podle chytrý knížky pak vyimprovizuju potřebný materiál a nástroje a po prvních pokusech, když mě to chytí, si nakoupím už odpovídající výbavu. Načež začnu pro kamarády a kamarády kamarádů tvořit všechno na co si vzpomenou.
To mě také přivedlo na nápad, s tuto možností
seznámit víc lidí. Jednak je to pro mě možnost si trochu něco přivydělat něčím co mě baví ( všichni se snažíme :O)) a jednak je to pro Vás možnost zrealizovat svoje nápady a udělat radost originálním dárkem.
V Galerii je pár nápadů :O). Bohužel, zdaleka nemám vyfocené všechno co jsem kdy tvořila a co by stálo za to, tady také vyvěsit. Budu jí ale stále doplňovat.
Ceny jsou závislé na množství času stráveného výrobou a náročnosti a na ceně a množství materiálu.
Vyrobím velmi kvalitní výrobky (obleky, šaty, kostýmy, prádlo, plavky, diáře) z velmi kvalitních materiálů, provedení a zpracování kde je ale také třeba počítat s jinou cenou.
Historické oděvy podle tradičních střihů i inovované ( to je můj koníček :O)).
Stejně jako například dresy a šaty na taneční vystoupení. Tyto oděvy jsou často jen na "jedno" použití a pak se hromadí ve skříni. I toto pramení z osobní zkušenosti, kdy se pak ve skříni nenávratně hromadí spousta peněz. Přitom použití materiálu druhé jakosti, nebo jednodušší střih nemá velký vliv na efektivní vzhled ale na ceně už je to znát :O).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama